Dlaczego warto, dlaczego my

Jesteśmy największym dostawcą usług ogrodniczych związanych z pielęgnacją trawników w Polsce!!!

Wierzymy, że nasz dorobek setek udanych trawników oraz wykonywanie kilkunastu tysięcy pielęgnacji rocznie, świadczy o tym, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie. 

 

 

Już od ponad 15 lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie trawników. Nie tylko tworzymy piękne trawniki dla naszych klientów każdego dnia, ale także dostarczamy im inne niezbędne usługi: 

 

Usługi Pielęgnacji Trawnika od Mr. Green Grass®

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z pięknym Trawnikiem. Pozwól nam przygotować indywidualny program pielęgnacji Twojej murawy. Damy jej to czego potrzebuje. Za każdym razem kiedy odwiedzamy Twój ogród analizując stan Trawnika, opieramy się na kilkunastoletnim doświadczeniu naszego zespołu, tworzącego soczyście zielone i gęste Trawniki każdego dnia.

 

Zacznij od Bezpłatnej Analizy Trawnika

Aby naprawdę pomóc Twojemu Trawnikowi na dłużej, a nie tylko zazielenić na chwilę, nasz doświadczony i wyszkolony personel, przeprowadzi Analizę Trawnika. To da nam informacje o kondycji i stanie Twojego Trawnika, a szczególnie omówi następujące zagadnienia: 

  

Indywidualny Program Pielęgnacji

Informacje które zbieramy, pomagają nam dobrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, rodzaje nawozów i środki ochrony przed mchem i chwastami, specjalnie dla Twojego Trawnika. Dzięki używaniu środków i urządzeń do pielęgnacji Trawników najlepszych światowych producentów sprawimy, że będzie soczyście zielony i gęsty! 

 

Dedykowane usługi

Podczas całego procesu odnowy Twojego Trawnika, będziemy monitorować jego postępy w ciągu roku i dostosowywać program pielęgnacji w miarę potrzeb. Jako naszemu stałemu klientowi Gwarantujemy, że jeśli pojawią sie problemy pomiędzy zaplanowanymi wizytami, zajmiemy sie nimi w ciągu 48 godzin bez dodatkowych kosztów. Co więcej, powiemy Ci jak poprawnie kosić Trawnik oraz jak poprawnie nawadniać Trawnik kiedy jest zbyt sucho. Są to dwie podstawowe czynności dzięki którym, wspólnie osiągniemy sukces. My karmimy Twój Trawnik - Ty dajesz mu pić :)

 

Korzyści dla środowiska

Zdrowy wygląd i kolor Twojego Trawnika to nie jedyne korzyści płynące z jego całorocznej pielęgnacji. Gdy Twój Trawnik jest gęsty i soczyście zielony, pomaga schłodzić otoczenie w upalne dni, z CO2 produkuje tlen poprawiając jakość powietrza, zapobiega erozji gleby pod naszymi stopami.

 

Siła Marki

Oto, co możemy zrobić, aby obsługiwać trawnik bezpiecznie i efektywnie:

Ciągły rozwój produktów - drobiazgowo sprawdzamy każdy składnik chemiczny używany podczas pielęgnacji Twojego Trawnika, w celu zapewnienia, że używamy tylko efektywnych produktów, przyjaznych środowisku, ludziom i zwierzętom domowym.

Kontrolowana aplikacja - środków do pielęgnacji i ochrony Trawnika, używamy korzystając z najnowocześniejszych i najdokładniejszych urządzeń, aby spełnić nasze rygorystyczne normy.

 

Skorzystaj z okazji - Zamów Bezpłatną Analizę Trawnika już dziś!

 

Opinie klientów

Zauważyłem ogromną różnicę, brak chwastów i dużo zdrowszy, bardziej zielony trawnik.

…moje trawniki są znacznie zdrowsze oraz atrakcyjniejsze w porównaniu do trawników moich sąsiadów.

Dziękujemy za fantastyczny stan naszego trawnika, który prawdopodobnie pomógł nam w sprzedaży domu.

…ależ jestem zachwycony znaczną poprawą zarówno stanu jak i wyglądu mojego trawnika…

Zachwyciliśmy się widząc, że zniknął mniszek lekarski już po jednym wypielęgnowaniu trawnika…

Nie zawahałbym się polecić Mr. Green Grass znajomym.

Polityka bezpieczeństwa |   projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Anronet Agencja Reklamowa w Krakowie