Kim jesteśmy

Jesteśmy bez wątpienia najlepszymi ekspertami w Twojej okolicy. Doświadczenie które posiadamy, powoduje wzrost liczby naszych klientów. Większość z nich została zarekomendowana przez naszych zadowolonych klientów. Naszą misją jest dać klientowi piękny trawnik i wyjątkową obsługę. Co więcej, usługi naszej firmy kosztują mniej niż gdybyś wykonywał to wszystko samodzielnie. Mamy nadzieję, że pozwolisz nam uczynić Twój trawnik wyjątkowym.

Co to jest Mr. Green Grass?

Kim jesteśmy

Od początku działalności przeprowadziliśmy ponad 20000 zabiegów pielęgnacji na terenie całego kraju! Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i powierzenie nam opieki nad ich trawnikami. To Oni budują sukces naszej firmy i dzięki nim stale możemy doskonalić nasze usługi oraz poszerzać zakres oferty.

Obsługujemy klientów w ponad 100 polskich miastach i miejscowościach!!! Pielęgnujemy Trawniki w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Tarnowie, Kaliszu, Lublinie, Piotrkowie Trybunalskim, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Przemyślu, Bielsku Białej, Radomiu, Opolu, Sczecinie, Gorzowie Wielkopolskim  i okolicach tych miast oraz Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Dbamy o ich atrakcyjny wygląd i zdrową kondycję.

Od czasu zapoczątkowania opieki nad trawnikami, Mr. Green Grass jest wciąż liderem w rozwijających się usługach dbania o trawniki w rejonach naszego działania. Nasza firma łączy w sobie tradycję bycia pierwszą tego typu firmą wraz ze stosowaniem najnowszych, zaawansowanych technologii dbania o trawniki, jakie pojawiają się na świecie. 

Nigdy nie zapominamy, że jesteśmy przede wszystkim firmą usługową i naszym  celem jest dostarczanie naszym klientom najwyższej  jakości usług. Nie chcemy tylko zadowalać naszych klientów, chcemy ich zachwycać. Tysiące właścicieli domów każdego miesiąca korzysta z naszych usług, większość z nich mamy z polecenia innych zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że strona Mr. Green Grass będzie dla Państwa dobrze spełniała funkcję informacyjną i że będziecie ją często odwiedzać.

Jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni słysząc od naszych klientów, w jaki sposób możemy im lepiej służyć. Jeśli chcą Państwo się z nami skontaktować piszcie do nas na adres podany poniżej lub dzwońcie na numer:

Infolinia:  889 900 900

Chcielibyśmy podziękować, za zainteresowanie firmą Mr. Green Grass i w imieniu całego zespołu dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.

Olaf Obruśnik
Właściciel

Jak działamy

Jest to całkiem proste. Regularnie oczyszczamy twój trawnik z chwastów i odżywiamy go. Mr. Green Grass, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta biorąc pod uwagę: porę roku, stan trawnika i ilość chwastów.

Przez cały rok oferujemy zaawansowane środki do ochrony trawników dostępne tylko dla klientów Mr. Green Grass. Trwałość naszych odżywek jest trzykrotnie większa niż ogólnie dostępnych w sklepie.

Nasz wysokiej jakości serwis w rzeczywistości kosztuje mniej niż szukanie, kupowanie i ubieganie się o dane produkty samodzielnie lub wynajęcie do tych celów ogrodnika.

Polityka bezpieczeństwa |   projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Anronet Agencja Reklamowa w Krakowie