Odpocznij i zrób swojej kosiarce przerwę wakacyjną!

Koszenie trawnika to zajęcie które niektórzy z nas kochają, a niektórzy nienawidzą.... Kiedy skończymy kosić, z dumą patrzymy na równo i krótko przycięty Trawnik. Jednak wolelibyśmy nie kosić go tak często – oczywiście gdybyśmy mieli wybór...

Regulator wzrostu

Teraz już jest taka możliwość!!!
Stosowanie regulatora wzrostu ma na celu zmniejszenie tempa wzrostu trawy. Dzięki temu, koszenie trawnika nie będzie już tak często potrzebne i żmudne. Pozwoli to nam zaoszczędzić czas, który można wykorzystać na wypoczynek lub inne prace ogrodowe.

Jak działa regulator wzrostu na mój Trawnik?

Regulator wzrostu cechuje składnik, który zachęca źdźbło trawy do wydłużania żywotności komórek oraz hamuje wzrost pionowy. Wspomaga wzrost i rozwój korzeni. Trawa staje się grubsza i trawnik staje się bardziej gęsty.Unikalny skład chemiczny środka sprawia, że trawa jest bardziej odporna na ekstremalne warunki środowiskowe podczas całego okresu wegetacyjnego. Działanie środka powoduje pomniejszenie odległości między węzłami krzewienia, co prowadzi do bardziej zwartej struktury. Ogólny efekt tego zabiegu pozwala na otrzymanie zdrowszej darni, lepsze przygotowanie do ekstremalnych warunków letnich, poprzez zmniejszenie utraty wilgotności w źdźble trawy.

 

regulator wzrostu

Kiedy jest najlepszy termin na zastosowanie środka spowalniającego wzrost trawy?

Mr. Green Grass zaleca aplikację tego środka w okresie zwiększonego wzrostu trawy, najlepiej późną wiosną lub wczesnym latem. Zalecamy aplikację środka, nie wcześniej niż 14 dni po nawożeniu i odchwaszczaniu trawnika, aby składniki mineralne zawarte w nawozie zaczęły działać.

Na jak długo wystarczy pojedyncza aplikacja środka?

Jednorazowe zastosowanie regulatora wzrostu, spowolni wzrost trawy na 4-8 tygodni.

Czy to oznacza koniec z koszeniem mojego Trawnika?

Na pewno nie! Jeżeli będziesz kosić co tydzień, będzie o wiele mniej ściętej trawy. Jeżeli chcesz kosić co 2 tygodnie – nie ma sprawy! Odpocznij jeden weekend!

Dla kogo i dla jakich trawników przeznaczony jest ten zabieg pielęgnacyjny?

Dla każdego, kto nie lubi lub nie ma możliwości koszenia swojego trawnika regularnie, co tydzień. Stosując nasz program pielęgnacji masz pewność, że nawet bez koszenia przez 2-3 tygodnie, Twój Trawnik będzie wyglądał na zadbany. Do skorzystania z tej usługi, zapraszamy szczególnie tych z Państwa, którzy planują wyjazd urlopowy lub wakacyjny. Zabieg ten stosujemy na wszystkich rodzajach trawników.

Czy to jest bezpieczne dla mojej rodziny i zwierząt?

Tak to jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt, jednak prosimy nie korzystać z trawnika przez kilka godzin po aplikacji, aby środek mógł zadziałać właściwie.

Porada

Jeżeli masz problem z regularnym lub częstym koszeniem lub wkrótce planujesz wakacyjny wyjazd i po powrocie nie chcesz zastać łąki we własnym ogrodzie, już teraz zarezerwuj termin wizyty naszego przedstawiciela.

Dzwoń: 0 889 900 900 i popraw humor Twojemu trawnikowi

Zamów analizę

Polityka bezpieczeństwa |   projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Anronet Agencja Reklamowa w Krakowie