Mr. Green Grass Sport - Pielęgnacja boisk piłkarskich

Pielęgnacja płyty boiska

Posiadamy specjalistyczny, zmechanizowany sprzęt do pielęgnacji boisk syntetycznych, najwyższej jakości środki i materiały oraz fachową wiedzę. Proponujemy Państwu przygotowanie odpowiedniego programu pielęgnacji w oparciu o przeprowadzoną analizę płyty boiska.

W jakich rejonach Polski wykonujemy usługi?

Usługi pielęgnacji boisk o nawierzchni syntetycznej wykonujemy na terenie całego kraju

Jakie zabiegi pielęgnacyjne przeprowadza Mr. Green Grass – Sport?

Nasza oferta konserwacji boisk syntetycznych obejmuje:

Rozluźnianie materiału do wypełniania

W okresach intensywnego użytkowania boiska zalecamy rozluźnianie materiału do wypełnienia. Zabieg ten przeciwdziała splataniu się włókien. Materiał do wypełnienia zarówno granulat gumowy jak i górna warstwa piasku kwarcowego zostaje intensywniej rozluźniony, poprawiona zostaje przepuszczalność płyty boiska.
pielęgnacja boisk syntetycznych

Czyszczenie

Efektywne usuwanie liści i zanieczyszczeń z płyty boiska jest możliwe tylko dzięki profesjonalnym urządzeniom, stosowane czasami dmuchawy do liści, nie oczyszczą granulatu tylko samą powierzchnię. Zanieczyszczenia pozostawione w granulacie szybko ulegają zbiciu czyniąc z płyty boiska twarde i nieprzepuszczalne klepisko. Na takim boisku łatwo o kontuzję, a sama gra staje się nieprzyjemna.
Mr Green Grass – Sport, wykonuje czyszczenie maszyną z obrotową szczotką, która usuwa odpadki z powierzchni oraz górnej części maty, zebrany materiał jest filtrowany za pomocą mechanizmu przesiewającego. Czysty materiał do wypełniania zostaje rozprowadzony równo na powierzchni.
pielęgnacja boisk syntetycznych

Szczotkowanie

Szczotkowanie wykonujemy w celu rozprostowania i odświeżenia włókien maty oraz rozluźnienia górnej warstwy granulatu. Zabieg ten usprawnia górny system drenażowy boiska i poprawia estetyczny wygląd boiska.
Boisko powinno być średnio czyszczone i konserwowane ok. 4 razy w roku.
pielęgnacja boisk syntetycznych

Uzupełnianie granulatu

Corocznie płyta boiska powinna być kontrolowana pod kątem materiału do wypełnienia , a granulat powinien być systematycznie uzupełniany za pomocą urządzenia do rozprowadzania granulatu.
pielęgnacja boisk syntetycznych

Niektóre obszary na boisku są intensywniej użytkowane. Na obszarach podbramkowych i w narożnikach powinna być przeprowadzana regularna kontrola i uzupełnianie granulatu. Miejscami można go uzupełnić ręcznie, bez stosowania urządzenia do jego rozprowadzania.pielęgnacja boisk syntetycznych

Zobacz równieżpobierz ulotkę

Zapytaj

Naprawdę nie ma żadnego zobowiązania do skorzystania z usług Mr Green Grass.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące boisk syntetycznych prosimy o skorzystanie z formularza.

Wyślij zapytanie


pielęgnacja boisk syntetycznychPolityka bezpieczeństwa |   projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Anronet Agencja Reklamowa w Krakowie